Warning: A non-numeric value encountered in /home/nojumaut/public_html/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/nojumaut/public_html/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
دوره آنلاین اخترزیست‌شناسی - کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دوره آنلاین اخترزیست‌شناسی

مدرس دوره

صالحه عبادی راد

پژوهشگر اخترزیست‌‌شناسی

دانشجوی دکتری، دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید

توضیحات

اخترزیست شناسی رشته‌ای است که به کاوش حیات فرازمینی و مطالعه‌ی سیارات منظومه‌ی خورشیدی و قمرهایشان از دیدگاه زیست‌شناسی می‌پردازد. در این وبینار صالحه عبادی‌راد، دانشجوی دکترای زمین و علوم سیاره‌ای دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید به مباحثی از جمله زیست‌پذیری سیاره‌ای، تنوع حیات در کیهان، فراخورشیدی‌ها و … می‌پردازد. شرکت در این وبینار برای عموم و علاقه‌مندان آزاد است.

 • روزهای شنبه و یک شنبه
 • به مدت چهار هفته
 • ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰
 • هزینه‌ی ثبت‌نام: ۱۰۰ هزار تومان
 • تخفیف: ۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام زودهنگام

بستر برگزاری

سرفصل‌ها

 • زیست‌پذیری سیاره‌ای
 • پیش‌نیازهای حیات
 • تنوع حیات در کیهان
 • نشانگرهای زیستی
 • کمربند حیات
 • فراخورشیدی‌ها

گواهینامه شرکت در دوره

پس از برگزاری دوره، ارزیابی‌ای از مطالب مورد بحث در این دوره به عمل خواهد آمد. در صورت کسب نمره قبولی در این ارزیابی، گواهینامه الکترونیکی گذراندن دوره آنلاین اخترزیست‌شناسی از طرف کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای شما صادر خواهد شد.

آموزش ثبت‌نام و شرکت در کلاس

پس از مطالعه توضیحات کلاس، می‌توانید مطابق مراحل زیر در دوره ثبت‌نام و شرکت کنید:

۱- کلیک کردن روی لینک ثبت‌نام:

با کلیک روی لینک ثبت‌نام که در این صفحه وجود دارد، شما وارد سایت ای‌سمینار می‌شوید. پس از ایجاد حساب کاربری در این سایت و انتخاب بلیت وبینار دوره آنلاین اخترزیست‌شناسی، می‌توانید برای پرداخت شهریه دوره اقدام کنید. پس از پرداخت موفق، وبینار دوره آنلاین اخترزیست‌شناسی باید در قسمت «پنل کاربری>وبینار‌های خریداری شده» شما در ای‌سمینار موجود شود.

۲- دانلود نرم افزار Adobe Connect:

کلاس از طریق نرم‌افزار ادوبی کانکت (Adobe Connect) برگزار می‌شود. در صورتی که از قبل این نرم افزار را نصب نکرده‌اید، حداکثر تا چند ساعت پیش از آغاز دوره این نرم افزار را نصب کنید.

دانلود نرم افزار ادوبی کانکت برای سیستم عامل ویندوز دانلود اپلیکیشن از اپ استور برای گوشی‌های اپل دانلود مستقیم اپلیکیشن برای اندرویددانلود نرم افزار ادوبی کانکت برای سیستم عامل مک  

۳- مطالعه‌ی راهنمای پنل کاربری ای‌سمینار:

در صورتی که با نحوه برگزاری وبینار در ای‌سمینار آشنایی ندارید، آموزش آن را از طریق این لینک با دقت مطالعه کنید. در صورت ثبت‌نام زودهنگام، لینک این آموزش تا چند ساعت پیش از آغاز وبینار برایتان ایمیل خواهد شد. همچنین پاسخ برخی سوالات متداول خود را در این لینک می‌توانید پیدا کنید. در صورت بروز سوال یا مشکل در این زمینه، می‌توانید با پشتیبانی سایت ای‌سمینار در ارتباط باشید.

۴- آغاز وبینار:

مطابق آموزش ارائه شده در مرحله سوم، شما حدود نیم ساعت پیش از آغاز وبینار می‌توانید از طریق پنل کاربری خود وارد وبینار شوید و در وبینار شرکت کنید.

ثبت‌نام

لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *