Warning: A non-numeric value encountered in /home/nojumaut/public_html/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/nojumaut/public_html/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
دوره آنلاین کیهان شناسی تابستان 1400 - کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دوره آنلاین کیهان شناسی تابستان ۱۴۰۰

مدرس

دکتر حسین مصحفی


پژوهشگر فیزیک در شاخه تخصصی کیهان‌شناسی

مدرس با سابقه دوره‌های نجوم و کیهان‌شناسی

توضیحات

شروع کلاس از پنجشنبه، ۱۸ شهریور ماه

زمان: پنجشنبه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰

مدت دوره: ۴ جلسه

تخفیف ویژه‌ برای ورودی‌های ۹۹ دانشگاه امیرکبیر و شرکت‌کننده‌های دوره‌های پیشین کانون نجوم (جهت دریافت کدهای تخفیف به آیدی @nojum_aut در اینستاگرام یا @nojum_autt در تلگرام مراجعه نمایید.)

سرفصل‌ها

  • مقدمه و تاریخچه‌
  • کیهانشناسی نسبیتی
  • تاریخچه گرمایی کیهان‌‌
  • تورم کیهانی
  • ماده تاریک و مشاهدات رصدی
  •  انرژی تاریک
  • انبساط شتابدار
  • تابش پس زمینه کیهانی‌
  • نظریه‌های پایان کیهان

بستر برگزاری

اسکای روم

اسکای روم

این دوره در بستر اسکای روم برگزار می‌شود و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارد. کافی است از نسخه مرورگری که از آن استفاده می‌کنید قدیمی نباشد تا بتوانید در دوره شرکت کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه شرکت در این دوره، روی این لینک کلیک کنید. در صورتی که تا کنون از اسکای روم استفاده نکرده‌اید یا با آن آشنا نیستید، توصیه می‌کنیم حتما توضیحات مربوطه را مطالعه فرمایید تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

گواهینامه گذراندن دوره

پس از برگزاری دوره، ارزیابی‌ای از مطالب مورد بحث در این دوره به عمل خواهد آمد. در صورت کسب نمره قبولی در این ارزیابی، گواهینامه الکترونیکی گذراندن دوره آنلاین کیهان‌شناسی پیشرفته از طرف کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای شما صادر خواهد شد.

مخاطبان دوره

تمامی علاقه‌مندان نوجوان، جوان و بزرگسال (افراد بالای ۱۶ سال) در صورت داشتن دانش اولیه در رابطه با مبانی و مقدمات نجوم و اخترشناسی می‌توانند در دوره کیهان‌شناسی شرکت نمایند.

آموزش شرکت در کلاس

پس از مطالعه توضیحات کلاس، می‌توانید مطابق مراحل زیر در دوره ثبت‌نام و شرکت کنید:

۱- کلیک کردن روی لینک ثبت‌نام:

با کلیک روی لینک ثبت‌نام که در این صفحه وجود دارد، شما وارد سایت ای‌سمینار می‌شوید. پس از ایجاد حساب کاربری در این سایت و انتخاب بلیت وبینار دوره آنلاین کیهان‌شناسی مقدماتی، می‌توانید برای پرداخت شهریه دوره اقدام کنید. پس از پرداخت موفق، وبینار دوره آنلاین کیهان‌شناسی مقدماتی باید در قسمت «پنل کاربری>وبینار‌های خریداری شده» شما در ای‌سمینار موجود شود.

۲- مطالعه‌ی راهنمای پنل کاربری ای‌سمینار:

در صورتی که با نحوه برگزاری وبینار در ای‌سمینار آشنایی ندارید، آموزش آن را از طریق این لینک با دقت مطالعه کنید. همچنین پاسخ برخی سوالات متداول خود را در این لینک می‌توانید پیدا کنید. در صورت بروز سوال یا مشکل در این زمینه، می‌توانید با پشتیبانی سایت ای‌سمینار در ارتباط باشید.

۳- آغاز وبینار:

مطابق آموزش ارائه شده در مرحله سوم، شما حدود نیم ساعت پیش از آغاز وبینار می‌توانید از طریق پنل کاربری خود وارد وبینار شوید و در وبینار شرکت کنید.

ثبت‌نام

برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *